FAQ

1, Cili është afati juaj i pagesës?

L/C ose T/T, depozitë 30%, bilanci para transportit

2, cili është MOQ juaj?

Më shumë se 500 komplete, Paketimi është kuti me ngjyra bazuar në paketimin me porosi të blerësit me logon dhe informacionin e klientit. Më pak se 200 komplete. paketimi është paketim facotry.

3, OEM?

Po, ne mund të bëjmë OEM për ju, ju mund të dizajnoni paketimin tuaj me logon tuaj, MOQ është 500 grupe të secilit artikull.

4, Cili është porti i ngarkimit?

Shanghai ose Ningbo

5, Cila është garancia e produktit tuaj?

Ne garantojmë që produktet që marrin klientët janë të kualifikuar. nëse ka ndonjë pjesë të thyer, ju lutemi na dërgoni foto të detajuara dhe më pas ne do t'ju dërgojmë pjesët e këmbimit sipas kushteve aktuale.

6, A jeni një prodhues apo kompani tregtare?

Ne jemi prodhues me më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin e lodrave magnetike

7, A mund të jepni mostër për kontroll? Cila është koha juaj e drejtimit për mostrat?

Sigurisht, mostra zakonisht do të dërgohet brenda 1-5 ditëve pune pas marrjes së pagesës; Ne do të rimbursojmë tarifën e mostrës nëse jeni të kënaqur me produktet tona dhe na bëni porosi më të madhe më vonë.

8, Sa është koha e prodhimit për porosi të madhe?

Zakonisht do të duhen 15-25 ditë për të përfunduar prodhimin, koha specifike varet kryesisht nga sasia e porosisë.

9, Si mund të siguroni cilësinë e produkteve?

Ne kemi një ekip profesional QC, i cili monitoron nga blerja e materialit, produktet gjysëm të gatshme, montimi deri te paketimi dhe dorëzimi. Gjithashtu, ne mund të përmbushim certifikatat CE, EN71, ASTM, CPSC.

10, Si mund t'i kontrollojmë mallrat tona?

Ju mund të organizoni QC për të kontrolluar duke vizituar fabrikën tonë, ose kërkoni nga agjencia e testimit të palëve të treta për të kontrolluar, dhe ne gjithashtu do të ofrojmë fotografinë dhe videon e produktit tuaj për kontrollin tuaj.


0.652154s